Logo
Pomôžeme Vám.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Zmäkčovač HydroSoft COMFORT Maxi

Zmäkčovač vody HydroSoft COMFORT Maxi do väčších domácností na tvrdú vodu

Zmäkčovač HydroSoft COMFORT Maxi      Zmäkčovač Hydrosoft COMFORT Maxi zabezpečuje efektívne centrálné riešenie na tvrdú vodu. Zariadenie typu MAXI j... celý popis
Dostupnosť
Skladom
689 €
574,17 €
bez DPH
ks
Značka:HydroSoft
Rozmery (mm):1080 x 310 x 485
Pripojenie:1"
Pripojenie na odpad:1/2"
Kapacita:90 °dH x m³
Množstvo živice:30 liter
Spotreba soli/regen.:3,30 kg
Prietok:3,1 m³/h
Max. prietok:2,5 - 3 m³/h
Kompletné špecifikácie

Zmäkčovač HydroSoft COMFORT Maxi

     Zmäkčovač Hydrosoft COMFORT Maxi zabezpečuje efektívne centrálné riešenie na tvrdú vodu. Zariadenie typu MAXI je vhodné do väčších domácností. Vďaka inteligentnej riadiacie halvy, zmäkčovač série COMFORT je najúspornejším zariadením, čo sa týka spotreby vody a soli, preto môže byť najlepšou voľbou v pomere ceny a kvality.

Aké výhody má HydroSoft COMFORT Maxi:

Inteligentná regenerácia

     Inteligentná regenerácia znamená, že zariadenie sleduje priemernú dennú spotrebu vody a podľa toho nastavý čas regenerácie tak, aby ste nikdy neostali bez zmäkčenej vody.
(Zmäkčovač vody v čase regenerácie dáva neupravenú vodu, aby ste nikdy ani náhodou neostali bez vody)

Protiprúdová regenerácia a vynechanie spätného preplachu

     Zmäkčovače série COMFORT sú vybavené funkciou protiprúdovej regenerácie, to znamená že regeneráciu vedia urobiť úspornejším spôsobom - soľný roztok sa nasáva spätným prúdom, tým pádom efektívnejšie premieša zmäkčovací katex a je možné vynechať spätný preplach zmäkčovacej hmoty, vďaka tomu spotreba vody a soli bude menej oproti iným zmäkčovačom, ktoré túto funkciu nemajú. Vďaka tomu proces regenerácie zaťažuje žumpu, alebo trativod menej vodou.

Viacjazyčný grafický displej

     Zmäkčovač Hydrosoft COMFORT Maxi ovláda český, anglický, nemecký, maďarský jazyk. Zrozumiteľne v textovom formáte komunikuje viacjazyčným grafickým displejom, čo zjednoduší spotrebiteľovi možné doladenie funkcií podľa miestnych podmienok - kapacita, množstvo vody na regeneráciu, atď.

Nastavitelná tvrdosť vody

     Priamo na riadiacom ventile je možnosť nastavenia pomeru domiešanej surovej vody, tým pádom môžete nastaviť minimálnu tvrdosť Vašej vody.

    Ak nemáte informácie o tvrdosti Vašej vody, tak si to môžete zmerať jednoduchým spôsobom s kvapalným testerom. Viete od nás objednať kvapky (1 flaškový / 2 flaškový), čím sa dá ľahko zistiť tvrdosť vody.

Odporúčanie

Pred prístrojom je silne odporúčaný montovať mechanický predfilter, aby sa zabránilo vniknutiu plávajúcich nečistôt (piesok, hrdzu , hlinu), ktoré by mohli poškodiť mechanické súčiastky zmäkčovača.

 

Potrebujete poradiť?

Zavolajte našu infolinku, alebo nás kontaktujte cez mail.

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Kde nás nájdete

Bottova ul. 1
945 01 Komárno

Kontakty
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk