Logo
Pomôžeme Vám.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Zmäkčovač vody HydroSoft ELITE Mini

Zmäkčovač vody HydroSoft ELITE Mini na tvrdú vodu do menších domácností

Zmäkčovač vody HydroSoft ELITE MINI    Séria ELITE zmäkčovačov rodiny HydroSoft za najdostupnejšie ceny na trhu, zaistia Vám i pre Vašu rodinu maximá... celý popis
Dostupnosť
Skladom
649 €
540,83 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:ELITE-Mini
Značka:HydroSoft
Pripojenie:1"
Pripojenie na odpad:1/2"
Kapacita:38 °dH x m³
Spotreba soli/regen.:1,38 kg
Množstvo živice:12,5 kg
Prietok:1,95 m³/h
Max. prietok:1,0 - 1,5 m³/h
Hmotnosť:20,3 kg
Rozmery (mm):600 x 301 x 460
Kompletné špecifikácie

Zmäkčovač vody HydroSoft ELITE MINI

   Séria ELITE zmäkčovačov rodiny HydroSoft za najdostupnejšie ceny na trhu, zaistia Vám i pre Vašu rodinu maximálnu pohodu a spoľahlivosť vďaka zabezpečenej zmäkčenej vody v celej domácnosti. Popritom prispievajú k tomu, aby Vašej kúpeľne, kuchyne a prístrojov bola zabezpečená tá najvhodnejšia voda, čím usporíte chemikálie, čas upratovania a zbytočné údržby prístrojov, ktoré môžu zapríčiniť vodný kameň. Zariadenie typu MINI je vhodné pre malé domácnosti. Ovláda základné funkcie ako sú bezúdržbová prevádzka, úspornejšia spotreba soli, automatická regenerácia a ochrana proti pretečeniu. 

Inteligentná regenerácia

     Inteligentná regenerácia znamená, že zariadenie sleduje priemernú dennú spotrebu vody a podľa toho nastavý čas regenerácie tak, aby ste nikdy neostali bez zmäkčenej vody.
(Zmäkčovač vody v čase regenerácie dáva neupravenú vodu, aby ste nikdy ani náhodou neostali bez vody.)

Protiprúdová regenerácia a vynechanie spätného preplachu

     Zmäkčovače série ELITE sú vybavené funkciou proti prúdovej regenerácie, to znamená že regeneráciu vedia urobiť úspornejším spôsobom - soľný roztok sa nasáva spätným prúdom, tým pádom efektívnejšie premieša zmäkčovací katex a je možné vynechať spätný preplach zmäkčovacej hmoty, vďaka tomu spotreba vody a soli bude menej oproti iným zmäkčovačom, ktoré túto funkciu nemajú. Vďaka tomu proces regenerácie zaťažuje žumpu alebo trativod menej vodou.

Viacjazyčný grafický displej

     Zmäkčovač Hydrosoft ELITE Mini ovláda český, anglický, nemecký, maďarský jazyk. Zrozumiteľne v textovom formáte komunikuje viacjazyčným grafickým displejom, čo zjednoduší spotrebiteľovi možné doladenie funkcií podľa miestnych podmienok - kapacita, množstvo vody na regeneráciu, atď.

Nastavitelná tvrdosť vody

     Priamo na riadiacom ventile je možnosť nastavenia pomeru domiešanej surovej vody, tým pádom môžete nastaviť minimálnu tvrdosť Vašej vody.

    Ak nemáte informácie o tvrdosti Vašej vody, tak si to môžete zmerať jednoduchým spôsobom s kvapalným testerom. Viete od nás objednať kvapky (1 flaškový / 2 flaškový), čím sa dá ľahko zistiť tvrdosť vody.

Aké funkcie má navyše zmäkčovač vody z rodiny HydroSoft ELITE ?

Dovolenkový režim

    Je možnosť „konzervácie” zariadenia počas dlhšej neprítomnosti. Funkcia je zapnuteľná manuálne. Pri zapnutí, zariadenie uzatvorí vodu na výstupe, tým pádom nie je nutné zatvárať vodu pred každým spotrebičom. Vodu dopúšťa do soľanky, potom soľný roztok nasaje na živicu, čím sa vyhneme možnému nakazeniu živice a regeneruje hmotu. Po vypnutí tohto režimu vypláchne soľný roztok a otvorý výstup vody do domácnosti. 

Mäkká voda v soľanke

     Riadiaca hlava do solanky dopúšťa upravenú/ zmäkčenú vodu, čím poklesne spotreba soli a umožní efektívnejšiu regeneráciu.

Suchá soľanka

    Riadiaca hlava do solanky dopúšťa vodu len 4 hodiny pred regeneráciou, čím zabráni možného usadenia soli vyplívajúce sa z vyparovania soľného roztoku a predĺži životnosť zariadenia.

Elegantný dizajn

    Má veľmi dizajnový kabinet s luxusným pohľadom. 

 

Ako pracuje zmäkčovač HydroSoft ELITE Mini cez zmäkčenie?

     Regenerácia prebehne úplne automaticky a to soľným roztokom. Soľ treba vždy dopĺňať do priestoru na soľ. Tento priestor môže byť naplnený úplne, potom isté množstvo tej soli sa vždy roztopí vo vode, ktorá sa potom nasaje na živicu, čím prebehne výmena iónov.

Výmena iónov - Zmäkčenie vody

    Pri zmäkčení vody živica vyberie z vody ióny vápnika a horčíka, a nahradí ich iónmi sodíka. Počas regenerácie prebehne presne opačný efekt, živica odovzdá ióny vápnika a horčíka a naplní sa sodíkom.

Odporúčanie

     Pred prístrojom je silne odporúčaný montovať mechanický predfilter, aby sa zabránilo vniknutiu plávajúcich nečistôt (piesok, hrdzu, hlinu), ktoré by mohli poškodiť mechanické súčiastky zmäkčovača.

Potrebujete poradiť?

Zavolajte na našu infolinku alebo nás kontaktujte cez mail.

Parametre
ZnačkaHydroSoft
Pripojenie1"
Pripojenie na odpad1/2"
Kapacita38 °dH x m³
Spotreba soli/regen.1,38 kg
Množstvo živice12,5 kg
Prietok1,95 m³/h
Max. prietok1,0 - 1,5 m³/h
Hmotnosť20,3 kg
Rozmery (mm)600 x 301 x 460
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Online platby

Platobná brána Comegate

Kde nás nájdete

Bottova ul. 2899/
945 01 Komárno

Kontakty
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk